19. märts 2015

Back in Sihanoukville..

Elusalt ja pooltervelt saarelt Sihanoukville'i jõudnuna unistasime vaid hotelli pehmest voodist ja soojast veest. Enne aga oli vaja läbi käia meie eelmisest peatumispaigast Sihanoukville'is ehk lutikahotellist Beach Road. Sealt saime kätte oma väikese lisapagasi, mille enne saartele sõitmist sinna hoiule jätsime (passid jmt). Sai ka see tehtud ning saime rõõmsalt tuk-tukiga hotelli poole sõitma hakata (tuk-tuki juht oli juhm-juhm, Rasmus kirjeldas eelmises kirjutises).
Ennäe aga, kus siis hakkas nalja saama. Okei, see polnud nii naljakas, et me otsisime hotelli jumala kaua aega, kuna tuk-tuki juht oli juhm-juhm. Naljakaks läks asi siis, kui jõudsime hotelli värava taha, mis oli lukus. Hmm..huvitav!? Seisime siis seal, kui saabusid kaks prantsuse kutti, kes hakkasid uurima, kes me oleme. Meie siis vastu, et meil on broneering siia hotelli. Igatahes, vestluse lõpuks saime aru, et antud hotell on neli päeva tagasi saanud uued omanikud (need samad prantslased) ja see on nüüd n-ö remondis. Ahhaa!? No selge.. Aga mis siis saab?
Õnneks olid need prantsuse kutid väga normaalsed, vabandasid ette-taha ning lõpuks sebisid meile majutuse oma tuttava külalistemajas. Pat-Pat Guesthouse asub samas rannas, kus esimestel päevadel päevitamas käisime. Kokkuvõtteks sai kõik korda ja mulle isegi meeldis see Pat-Pat majutus palju rohkem.
Nii et jah..nalja sai ja õnneks asi lõppes ka õnnelikult. Hommikul startisime minibussiga Phnom Penhi lennujaama. Minibussisõit oli nagu Ameerika mäed. Vahepeal mõtlesin, kas kõik organid ikka jäävad omale kohale.
Lennujaamas saime mõned tunnid jälle passida ja üllatus-üllatus, nägin ka tuttavat nägu ehk oma Viljandimaa kodu naabripoissi - suur maailm.
Nüüdseks oleme Bangkokis hotellis ja ma olen omadega täiesti läbi. Taksosõit lennujaamast hotellini võttis umbes tunni, kuigi oli poole tunni tee. Bangkokis on ajuvabad foorid.. mingi 5 minutiliste ooteaegadega, ulme. Nüüd sätime puhkama ja homme siis Bangkoki avastama.
PS! Juba nägin ühte õnnetut kassi ja pisar tuli silma. Mul saab siin raske olema..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar