9. märts 2015

Esmamulje pannkoogist (loe:Bangkok)

Sorry, et nii lühikesi postitusi teeme. Ja kirjavead tulevad sisse. Asi selles, et siin iga % akut, aega ning internetti arvel ja nutiseade pole just kõige teravam riist üllitisteks. Samas ei taha 3 päeva järel ka kribada kuna siis osad emotsioonid juba hajunud.
Inimesed
Just sel hetkel, kui tahtsin kirjutada, et kohalik on lühike ja ebaproportsionaalne, seisis minu ees igati apetiitne preili.
Siiski on nende inimestega siin midagi viltu - nad käuksuvad (või piuksuvad), on kärsitud, ja samas tundub et midagi on nende mõtlemises ka teisiti. Ratsionaalsed otsused on asendatud intuitiivse läbimõtlemata kiire tegutsemisega. Ehk natuke lapsemeelsed on nad. Samas sõbralikud ja ohutud. Lisaks mingil põhjusel näevad noorelt juba vanad välja.
Kliima
Sobib :). Iga palav on parem kui iga külm või jahe. Mõõtmatu vahe. Küll aga ootamatult niiske, vähemalt Bann.
Üldiselt
Tunnen end nagu suur valge ilus inimene reguleerimata ülekäigurajal. On tõestatud, et iPhone'iga inimene omandab esmakohtumisel võõraste hulgas teistsuguse staatuse. Mul nüüd umbes selline tunne.
Aga veel valgem tüdruk minuga kaasas paistab kohalikule ilmselt midagi maavälist - hele nahk, blond pea, heledad suured silmad, pikad jalad(siinse jaoks kindlasti) ja ei käuksu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar