18. märts 2015

High point view

Hommikul magasime kaua nagu ikka. Kui lutikaöö välja jätta, siis oleme ikka ca 11ni maganud. Aju puhkab. Kui igas uues kohas esialgu on mingid häirivad faktorid (ja siin on neid palju: kanad, putukad, niiskus, muusika), siis inimene harjub ikka uskumatu kiirusega. Täna tundus meie peldik juba ka väga Ok.
Võtsime ette käigu rope park'i. Väga lahe elamus oli. Kuna puud on siin eriti kõrged (mitte mingi kuusk), siis asi toimus vahepeal ca 30m kõrgusel. Mul kõrgusekartjal olid tilgad püksis ja vähe paksemgi. Jääns aga lohutas ja assisteeris mind.
Saarel ongi nö jada must do tegevusi (dzunglimatk, seikluspark, paar kaugemat randa, massaaz, disko, planton öisel merel), mille kannatab kõik nädalaga ära teha. Päevad on suht lühikesed kuna kuuest on juba suht pime.
Homme siirdume naabersaarele ja üllatusena selgus, et graafikujärgset paati ei käigi sinna. Kõik netisaidid väitsid midagi muud. Seega pidime kalamehe palkama.
Koh Rong Samloem on lihtsalt saar ilma disko ja muude tegevusteta. Eesti mõistes Kassari kadakad. Seal läheme puhastame lihtsalt karmat ja laseme päikesel küpsetada. 
Muide, päike ei tundu liiga võimas olevat. Alustasime Spf 30'ga, jätkasime 15ga ja nüüd laseme nulliga. Midagi erilist pole küll aru saanud ja meie hinnangul ei hakka eriti pealegi. Lohutame end sellega, et äkki ülejäänud on lihtsalt kõvasti eest ära.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar