6. märts 2015

Norwegian streigib


Jama algab
Pühapäeval 01.03 avastasime läbi delfi artikli, et Norwegiani piloodid on alustanud streikimist. Kui algselt puudutas streik ainult siselendusid, sii esmaspäevaks oli see laienenud juba kogu Skandinaavia ulatuses. Ka siis tundus, et kõik läheb ikka õnneks kuna Tallinn ja Bangkok oli esialgu puutumata.
Jama süveneb
Reaalsus saabus täna - seni laitmatult toiminud Tallinna liinile saadeti uus operaator (ilmselt suunas Norwegian Tallinna opereerinud lennuki kuhugi "vajalikumasse" kohta) ja lend hilineb 9h.
Meil on ümberistumiseks Oslos aega napilt 2h.
Alternatiivid
Kontakteerusin täna mitmel korral Norwegiani klienditoega ja sealt saab vastuseid täpselt nii palju kui flight status näitab - ehk mitte midagi. Teada sain ka seda, et refund on võimalik, kuid see summa täiesti mõttetu vs uute piletite ostmine. Muuseas lennu hilinemisest või mitteväljumisest võidakse teatada ka viimasel hetkel ehk selleks ajaks pole enam varianti muu lennu peale sokutada.
Võimalikud stsenaariumid
Tallinn - Oslo - Bangkok lennud väljuvad plaanikohaselt - 50/50
Streik lõppeb ning kõik lennud taastuvad - ebatõenäoline
Homme päeval selgub, et lend canceldatakse - oleks parem variant, kui viimase hetke hilinemine. Saaksime vähemalt uued piletid

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar