15. märts 2015

Olme

Õhtu veetsime Põhjanaabritega koahlikku Me Kongi rüübates. Nö viski hind on tervelt 2 dollarit suur pudel. Colaga maitseb päris hää. Lisaks kimusime ühe brownie sisse, mis oli ka maitselt hea. Samas järelmõjud olid üsna tagasihoidlikud - mul tekkis kerge tasakaaluhäire aga muus osas oli eriti sume olla. Lihtsalt hea pehmo.
Õhtu hakatuseks oli sõber kass jälle kohal, aga hommikul saime aru, et truu sõbra asemel on tegemist hariliki petisega. Söök ette, või leian uued sõbrad. Kassipreili tuli naabrite mökkist. Hommikul uudistasime teisel pool rannakülge, kuid üllataval kombel oli täna rannajoon väga räpane. Juu oli tuul kandnud kõik jama kokku. Muuseas öösel oli kõva mürin, sadu ja äike. Igaöised sajuhood on pigem reegel kui erand.
Pärastlõunal trefunksisime jälle Sommidega ja tellisime korralikud road. Siinkohal kummutan müüdi (juhul kui see oli olemas) Kambodzast kui kalatoidu paradiisist - khmeeri söök on kana millegagi, aga mitte mereand. Kalasööke leida on täis kunst. Täna pidime nt spess ootama, et kala saada ja see koht oli ka Eurooplaste poolt peetav. 7p jooksul esimesed päris mereannid! Suuremat muljet ei jätnud. Usume, et Tais on see osa siiski määramatult parem.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar